| cristi202 a întrebat:

De ce atunci cind incerc sa descarc de pe net ultima versiune de la Adobe Photoshop, porneste, dar mai apoi ma anunta ca nu am suficienta memorie pe hard pentru a rula progamul, desi am chiar de doua ori mai mult memorie pe hard? Chiar si dupa ce am reinstalat Windows-ul nu a mers. Si de unde pot sa descarc o versiune mai veche a aceluiasi program, care sa nu fie "trial"? Multumesc pe raspunsuri!

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Http://www.h33t.com/......etails.php
sa urmezi instructiunile de instalare.

| cristi202 explică:

Am incercat sa salvez programul in D:, cum ai zis, insa nu ma lasa. Fisierele cu setup-ul am reusit sa le descarc in D:, dar, cind sa instalez programul, el a vrut in C: din start, aratindu-mi ca am prea putina memorie (500 Mb, fata de 1, 2 Gb cit are el nevoie pentru a se instala, am schimbat atunci partitia, mi-a aratat ca am 10 Gb "avaible", dar atentionarea a ramas, si cind am dat "install" tot acelasi avertisment l-am primit, ca nu am suficienta memorie, desi erau 10 Gb! Poti spune ce se intimpla?