| NegativeCreep a întrebat:

Am Windows XP şi am încercat să instalez Photoshop CS 6 (Trial), dar nu pot. Îmi spune că nu am suficientă memorie, dar am verificat şi nu este aşa.
Înainte am avut un Trial la Photoshop CS 5, care mi-a expirat. Este vreo legătură între ele?

3 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Incearca sa-l instalezi din nou, iar daca nu merge fa un upgrade la hardware-ul tau, sau ramai cu cs5.

Succes!

| danimotenel a răspuns:

Iti trebuie 1GB de RAM, si 1GB de spatiu.

| SmokeyEye a răspuns:

Nu merge pe windows xp decat daca e sp3. Verifica necesitatile pe site-ul oficial: http://www.adobe.com/products/photoshop/tech-specs.edu.html