| sese a întrebat:

De ce avatarul meu pe acest site nu se vede (se vede doar cand intru in profil)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar azi-noapte incerkm acelasi lucru insa astea-s criteriile de vrei sa mearga dimensiuni apx. 50x50, tip Gif image, de vreo 8-9 kb, altele mai mari nu-s animate-n afara profilului

11 răspunsuri:
| Wtf9000 a răspuns:

Pune-ti o poza la avatar, nu desene animate cu ninja...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cred ca e o defectiunesadMai incearca odata sa fui poza.winking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Piu* scuze greseala mea

| borsec a răspuns:

S-ar putea sa fie alt format decat cel jpg sau imaginea este foarte mare.

| gabrielutzu a răspuns:

Pentru ca ai nasul prea scurt si poti sa intri din profil, spre deosebire de altcineva care il avea prea lung si nu se vedea decat din fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca dk vrei sa-ti vezi avatarul in dreptul intrebarilor si/s-au raspunsurilor tale este necesar-obligatoriu sa renunti la imagini animate utilizand doar imagini statice. nu stiu sa-ti dau si explicatia/motivatia "tehnica" dar incearca varianta pe care ti-am sugetat-o si vom vedea ce la ce rezultat vei fi ajuns...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici al meu. eu nu pot schimba nici poza.

| Chion a răspuns:

SI LA MINE E ACEEASI PROBLEMA CU AVATARUL, DAR NU MA DERANJEAZA. DACA AFLU AM SA-TI SPUN.; 0

| Chion a răspuns:

Uite ca la mine merge! trebuie introdusa o poza mica cum este jpg din telefon si sa nu uiti sa salvezi

| aida_9241 a răspuns:

Pt ca trebuie sa iti alegi o poza sau imagine ca sa iti vada prieteni! dai clic si iti va aparea parerea mea

| alex_2769 a răspuns:

Probabil formatul pozei este de vina sau este prea mare.Incearca sa o redimensionezi si sa vezi daca formatul e acceptat.
bafta!