| Princess_2480 a întrebat:

Cum se pune Avatarul pe acest site? Adica imaginea de la profil?

Răspuns Câştigător
| AliceInMordor a răspuns:

In stanga la profilul tau e editare profil dai pe el si undeva mai jos vezi incarcati apesi si iti alegi imaginea din calculator bafta!

6 răspunsuri:
| 3ntzz a răspuns:

Buna!
pai e foarte simplu.
Trebuie sa fi logat si sa dai click la rubrica : Editare profil. adica a 3-a rubrica din dreapta ecranului.Si acolo iti zice :numele, data nasteri/ziua/anul, sexul si la sfarsit scrie "choose file" dai click acolo si tu va trebuii sa iti alegi o poza din computer-ul tau.
Bafta!
fundita?batting eyelashes

| AliceInMordor a răspuns:

Vroam sa spun alegeti fisierul

| Alondrasarah a răspuns:

Editare profil laughing

| BipBip a răspuns:

Pai te duci la editare profil. Dupaia mai jos este sex F sau M si dupa este selecteaza imaginea pentru profil dai choose si gata iti pui tu o imagine. Sper ca te-am ajutat.

| Iuliiikkk a răspuns:

TE uiti in partea stanga a paginii si acolo ai sa vezi mai multe "cuvinte"scrise cu portocaliu:
-Vizualizare profil
-Editare Date de logare
-editare profil
-mesaje
-intrebarile mele
-raspunsurile mele
-Intrebari favorite
-Prieteni
-notificari
-logout.

Te duci la "EDITARE PROFIL" si acolo ai sa vezi ca este un loc special pentru fotografie o dai clik pe "choose..." si iti selectezi o poza din computer. Apoi dai Save.

fundita please:*:*

| nononono1111111111 a răspuns:

Intri la editare profil si dai browse si depinde ce imagine vrei sa iei din calculator...