| Andr33a123 a întrebat:

De ce cand dau like sau comm pe facebook apare S-a produs o eroare. Te rugăm să încerci din nou peste câteva minute?

Răspuns Câştigător
| foreverlove07 a răspuns:

Timp de mai bine de 30 de minute, reteaua de socializare Facebook a avut probleme ce au facut imposibila publicarea de mesaje.

5 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

E problema de la facebook, si daca asa inca de azi dimineata, asteptam sa isi revina, ca face asa la multa lume.

| AttilaDornIsPower a răspuns:

Asa imi apare si mie de azi..nu ma lasa sa dau nici comentarii, nici sa dau like, nu am voie sa accept cereri de prietenie, nu imi merge bine sa ma uit pe profilul altei persoane, si nu imi mai apar notificarile recente.dar nu stiiu de cee crying :'(

| TheWhiteTiger a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. Da log out si intra iar si ar trebui sa mearga.

| Lefion a răspuns:

Simplu:
1. Nu iti merge internetul bine din cauza semnalului daca ai prin modem sa daca ai prin fibra sunt prea multe persoane in acelasi timp cu tine si iti ia din internet!
2. Ai o defectiune la browser (til descarci din nou)
3. Ai o defectiune la facebook(ori virusi, sau hakeri care tiau spart parola)!

Sper ca te-am ajutat! Funda!

| Onu_Robert_1999 a răspuns:

NNci yahoo-ul nu merge bine.