| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand vreau sa imi pun poza de profil nu mi-o pune dar a trecut deja o saptamana?

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dureaza pana cand o verifica administratorii deci mai ai de asteptat.

| LPCTSTR a răspuns:

Probabil admina are concediu, a ramas un singur om in spatele siteului, deci schimba-ti poza din nou si mai asteapta.

| MihaiSpeedster a răspuns:

Mie adineauri mi-o aprobară, așa ca mai stai nițel, îți vine și ție rândul

| anonim_4396 explică (pentru MihaiSpeedster):

A pus-o si pe a mea. Sa stii caci imi place poza ta de profil, iti place poza mea?

Răspuns utilizator avertizat
| MihaiSpeedster a răspuns (pentru DracuIa):

Mno știu, da’mi place să vă ofticwinking

| Mihai0101 a răspuns:

Si eu am pus poza de mai bine de opt zile si nimic din cate stiu si eu e doar un singur admin pe tot siteul si daca a plecat in concediu nu mai are cine confirma.

| Raspundebine1 a răspuns:

E un meci mai prost

| alex13763636 a răspuns:

Și a mea mi-o luat cam 1 zi 2 so pună poate nu ți-o aproba poate arata poza dacă poti

| anonim_4396 explică (pentru alex13763636):

A aprobat-o

Răspuns utilizator avertizat