| Mynameiz a întrebat:

De ce cand vreau sa trimit un mesaj pe Facebook la o pagina de Facebook imi spune dupa ce am trimis mesajul ca actiunea este blocata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci esti blocat de catre Facebook. Ai facut ceva. Probabil ai folosit mesageria in mod abuziv, te-a raportat cineva si block. Iniital cand primesti block pe Facebook te anunta, iti spune ce ai incalcat si cat timp ai block. Te delogheaza de pe Facebook, iar atunci cand vrei sa dai log in iti apare notificare de la Facebook ca ai restrictie la anumite chestii sau doar avertisment. Asta in lb engleza.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil persoana cu care vrei sa vorbesti ti-a blocat mesajele pe Facebook. Adica doar la mesaje esti blocat. Nu poate sa iti scrie si nu ii poti scrie. Sau daca zici ca este vorba de pagina, atunci administratorul paginii a dezactivat primirea mesajelor. Tu poate ai avut conversatie deschisa, dar poate intre timp a dezactivat.

| Mynameiz explică (pentru anonim_4396):

Nu a dezactivat mesajele pentru ca am intrat pe alt cont de Facebook si s-a trimis mesajul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci ti-a blocat mesajele.Numai tu nu ii poti scrie.

| Mynameiz explică (pentru anonim_4396):

Chiar la fiecare pagina, la orice pagina am incercat