| GaBeLo10 a întrebat:

De ce,cateodata, mi se opreste wi-fi-ul la tableta..adica imi apare ca este in afara ariei de acoperire. si trebuie sa sting wi-fi si sa pun din nou parola ca sa mearga. si tot asa. Stie cineva de ce?
FUNDA!

1 răspuns:
| Umeiko a răspuns:

Smartphone-urile şi tabletele folosesc tehnologia power saving şi ocazional mai taie aplicaţiile care consumă baterie exagerat.
Setează conectare automată la wi-fi-ul tău, din setări wireless, ţii apăsat pe el.
O să-ţi reţină parola şi n-o să mai fie nevoie de reintroducerea datelor.