| anonim_4396 a întrebat:

De ce cei de la facebook imi tot blocheaza sa mai trimit cereri de prietenie? Ma blocat pentru 30 de zile, a trecut perioada asta de 30 de zile, apoi am mai trimit 10 cereri de prietenie la persoane cunoscute - prieteni din viata reala, si iar mi s-a blocat accesul de a mai trimite cereri de prietenie timp de 30 de zile, si sau anulat si cele 10 cereri de prietenie trimise, prieteni pe facebook 145 NUMAI PERSOANE CUNOSCUTE! Cum pot contacta pe cei de la facebook? o adresa de email ceva?

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Unul din acei 10 ti-a respins cererea de prietenie si de aceea ti-a fost suspendat accesul de a mai trimite cereri de prietenie. Inainte de a trimite cereri de prietenie vorbeste in prealabil cu utilizatorii. Nu ai ce sa vorbesti cu cei de la facebook, mai bine vorbesti cu prietenii tai si mai exact cu cei care ti-au refuzat cererea de prietenie.

| scapadeplictiseala a răspuns (pentru neluL):

Pai nu ai de unde sa stii ca ti-a refuzat cererea de prietenie

| neluL a răspuns (pentru scapadeplictiseala):

Sigur unul din ei ti-a refuzat cererea de prietenie. Poate ai vrut sa spui ca nu stii care din ei a facut lucrul acesta. Este confidential in facebook si nu poti sa afli decat daca faci tu o mica investigatie printre cei 10 utilizatori.

| Mihaela1964 a răspuns:

Si-ntre timp mai invata gramatica.

| scapadeplictiseala a răspuns (pentru Mihaela1964):

Se pare ca esti chioara rau de tot sau nu sti limba romana deloc! E SCRIS CORECT!

| Mihaela1964 a răspuns (pentru scapadeplictiseala):

Iar tu o obraznica
si sau anulat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai fost bannat/a,suspendat/a. Daca trimit prea multe solicitari si incalci normele, regulile, termenii si conditiile Facebook, asta patesti, indiferent ca sunt sau nu persoane cunoscute.Mi s-a intamplat si mie acum una an de zile.Trebuie sa astepti, altceva nu ai de facut.Crezi ca daca ii contactezi, realizezi ceva? Conditiile astea sunt pentru orice tip de utilizator, fie el si vedeta. happy Deci, multa rabdare.Mai intai citeste si tu, cand iti faci un cont si pe urma utilizeaza-l.