| CorleoneAlex a întrebat:

De ce de fiecare dată când bag telefonul meu Xiaomi 13T pro la incarcat, se apasă pe ecran fara sa îl ating, va rog ajutati-ma cu problema am platit o grămadă de bani pe acest telefon, îl am de 5 luni și îmi face așa de vreo 3 luni in coace

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum adica se apasă? Vrei sa spui ca se deschide ecranul.
E normal sa faca asa. Se deschide si apoi se inchide ecranul dupa un timp scurt.

| Hyperion7 a răspuns:

Daca ai garanție la el, du-l la service.
Poate fi vreo problema la touch sau poate ai luat vreun virus.
In mod normal nu e ok sa se întâmple așa ceva, decât în problemele menționate mai sus

| sistar19 a răspuns:

Așa fac toate telefoanele când le încarci. Și nu-ți face griji, se închide de la sine în câteva secunde.