| chio97 a întrebat:

De ce imi apare:"You may not have sufficient privilege to write to the disk. The virtual hard disk has been mounted read-only. Most operating systems cannot boot with a read-only startup disk."cand vreau sa intru pe aceea imagine cu virtual pc pentru servar de metin2.scuze cat dar e cea mai vizionata

3 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Poate doar sa citesasca nu si sa scrie.

| chio97 explică (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Si ce trebuie sa fac?

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru chio97):

Caută fisierul.vhd si ar trebui sa aibă optiunea modify.
Si apoi modifici de la read-only la full control sau ce optiune mai este.
Daca nu il gasesti schimba din folderul principal, la properties alegi full control, pentru ca e setat pe read-only.