| Pnin a întrebat:

De ce imi spune Magazin Play ca trebuie sa am 250 mb spatiu pe telefon ca sa actualizez o aplicatie de 15 mb?

2 răspunsuri:
| vasile2222 a răspuns:

Ptr ca instalarea are nevoie de mai mult spatiu decat aia 15MB.
Ca nu are nevoie chiar de 250MB e partea a 2-a happy Google vrea sa fie sigur.

| 321fghdf a răspuns:

Acest lucru a fost implementat pentru a nu ramane fara niciun mb spatiu liberlaughingDaca vr sa eliberezi spatiu poti sa stergi datele cache ale aplicatiilor(intri in setri aesi aplicatii si selectezi aplicatia dorita, apesi stocare si apoi golire cache)