| Transofit a întrebat:

De ce la Google Chrome cand vrei sa te deconectezi la facebook se blocheaza thinking

Răspuns Câştigător
| bDaniel a răspuns:

Este o problema de la tine. daca vei incerca sa dezinstalezi Googlechrome actual si il reinstalezi din nou http://www.google.com/intl/ro/chrome/ si sa vezi daca se intampla si acum la fel :)

2 răspunsuri:
| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Mie tot la fel se blocheaza dar se si inchide. dar acum vad numai se inchide. incearca sa dezistalezi si instaleaza iar

| sKiLeTu a răspuns:

Mie nu mi se intampla asta.Reinstaleaza-ti Google Chrome-ul. Poate asa se rezolva.