| anonim_4396 a întrebat:

De ce tot imi da eroare si mi se blocheaza de parca as da 'X' Google Chrome-ul?

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Am patit-o si eu de cateva ori in ultimele 2-3 zile, probabil un update nefericit, sper ca-l repereaza si-l repara Google.
Daca e mai demult sau mai des pot fi alte cauze.
Bafta

6 răspunsuri:
| shnako a răspuns:

Opera si Firefox sunt mult prea greoaie si mananca prea mult din procesor fata de GC, asa ca "beshina" numita Google Chrome se sterge la *** cu coada vulpii rosii.

Eu gasesc 3 motive posibile:
1. E ceva update nasol de la ei - se repara imediat.
2. Ai pupat un virus.
3. Ai calculator slab.

| ganton a răspuns:

Pt. ca folosesti beshina numita Google Chrome. Ia Opera sau daca esti prea idiot sa folosesti ceva bun ia macar firefox.

| ganton a răspuns:

@shnako, de fapt e doar impresia ca chrome consuma mai putin. spre deosebire de ff sau opera care au un singur proces chrome se desparte in mai multe procese mici, gen in loc de 280mb ram iti baga 100 de procese de 2mb ram si prostu' se bucura ca "iaute mah consuma doar doi mega rolling on the floor"

opera e cel mai bun, el are deja tot ce ii trebuie fara sa downloadezi triliarde de addonuri (vezi ff)

| YTBDrawingBase a răspuns:

Cate erori nu-mi dadea mie... google chrome m-a facut sa-mi schimb windowsu...mai bun e opera, are turbolaughing

| aTi a răspuns:

De fapt sa va spun ceva Google Chrome mananca cei mai multi rami.Cel mai bun la rami si la curent este Mozilla Firefox 4 De sfatuiesc sa il incerci nu iti lua opera ca nu este excelent este pe locul 3.Pe primele doua sunt:Mozila(loc 1) si internet explorer 8 (loc 2)

| libianul a răspuns:

Foloseste mozilla firefox.