| RamosRM a întrebat:

De ce merge nfs shift DEMO sacadat pe amd ahtlon 2 x3 triple core procesor memorie 3 gb ddr3, hdd 1 tb, placa video geforce 9200 cu 1393 MB. Am windows 7 64 bit oare de la windowsu asta sa fie problema?

Răspuns Câştigător
| BMA a răspuns:

@MDE94 placile care au un nr mic dupa al 2-lea de ex 9200, g210 sunt slabe,procesorul grafic e mai bun, dar memoria e varza
in afara de faptul ca placa video cunoaste mai multe culori si alte smecherii.

ex de placi bune nVIDIA 8600, 8800, 9600 9800 gts 240 cu ddr5 128 biti
gts 250. etc cred ca ai inteles

4 răspunsuri:
| BMA a răspuns:

Placa video e problema
degeaba are 1.4 gb

daca lungimea de banda mica

modelul asta are lungimea de banga mica

| BMA a răspuns:

E mica*

| MDE94 a răspuns:

BMA dar ce lungime de banda are? nu gasesc specificatii pe net la placa asta... poate nu placa e de vina, incearca sa dai cateva upgradeuri la placa... apropo cat de buna e nVIDIA geforce g210 G? e potrivita pentru generatia de jocuri din prezent? nu vreau sa joc la calitate maxima jocurile happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai instalat driverul gresit pentru placa ta videotongue