| cornelmarius a întrebat:

De ce mi se intrerpe youtube-ul cand urmaresc ceva, cu toate ca video se incarca pana la capat, dar are fractiuni de secunde cand se intrerupe, nu prea are cursivitate! de ce?

4 răspunsuri:
| PinkkRosee a răspuns:

Hei! Probabil ai setat video-ul la o calitate prea inalta(de exemplu : HD ) si daca ai calculatorul mai vechi nu face fata.Incearca la o calitate mai mica, gen 240. Baftawinking.

| cornelmarius explică (pentru PinkkRosee):

Am incercat, insa tot la fel este!

| PinkkRosee a răspuns (pentru cornelmarius):

Ti-ai instalat in pc ultima versiune de Adobe flash player? Atsa ar putea fi...

| cornelmarius explică (pentru PinkkRosee):

Imi poti da un link ceva te rog de unde sa descarc sau daca ai tu programul!?