| eumisha a întrebat:

De ce nu am sonor la calculator cind intru pe net?

Răspuns Câştigător
| dinusinziana a răspuns:

Nu ai sonor doar cand deschizi explorerul? daca nu ai sonor nici daca deschizi winampul, este posibil sa se fi sters device-ul de sunet. daca nu, poti avea o problema la placa de sunet. intreaba pe cineva care se pricepewinking

5 răspunsuri:
| BluePuff_3062 a răspuns:

Mai bine il duci la reparat, mai ales daca e inca in garantie.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa iti reinstalezi driverele la placa de sunet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu se aude intrerupt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare.stiu ca nu o pun unde trebuie dar cand dezarhivaez ceva in D mi se incarca C. de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu am sonor la calculator cand intru pe net