| Cristi_Licinius_1978 a întrebat:

De ce nu imi afiseaza Word-ul imaginile pe care le copiez de pe diverse site-uri?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Zi si tu mai concret ce faci sa nu se intelege ce vrei

| dragosbogdan001 a răspuns:

Pot fi diferse motive, nu ai dat niciun detaliu, nu iti pot da ajutor.

| AspirinaDeInima a răspuns:

Poate ar trebui sa le descarci..Eu stiu ca la ora de T.I.C la scoala le descarcam ca sa le bagam in world.

| Cristi_Licinius_1978 explică:

Copiez un articol de pe un site cu tot cu poze. cand dau "paste" in Word imi arata textul, iar la imagine imi arata caseta dar imaginea nu. Practic este acola dar nu este vizibila. Am incercat cu "Bring to front" dar degeaba...

| Cristi_Licinius_1978 explică:

Copiez un articol cu tot cu poze. Cand dau "paste" in Word nu imi arata poza. E un chenar, semn ca e acolo doar ca nu este vizibila. Am incercat cu "Bring to front" dar nu merge.