| Annnonim12 a întrebat:

De ce nu imi merg unele videoclipuri de pe youtobe? se face negru si scrie sa incerc din nou. FUNDA pentru cine stie!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Probabil ai o problemă cu windows-ul... ştiu că şi mie îmi făcea înainte la fel dar era din cauza windows-ului.

| Loker a răspuns:

E posibil sa ai conexiunea la net presa slaba sau trebuie update-at Flash Player-ul.

| Ionita_Sanda_1997 a răspuns:

Unele videoclipuri sunt sterse, sau tu ai conectiunea la net prea slaba ..mai incearca e sfatul meu sau poti inchise calculatorul pentru 10-15 minunte si dupa sa reincerci. Bafta!