| BoGhDaN a întrebat:

Cine stie c um sa poztez filme pe youtobe funda

3 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Simplu fa-ti cont sid ai aici
http://upload.youtube.com/my_videos_upload

| Rares20funde a răspuns:

Daca ai cont undeva sus scrie incarcati(upload daca ai optiuni pe engleza) si acolo ai 2 moduri.sa pui un filmulet sau sa te filmezi cu camera web si sa te pui acolo. Dupa ce ai facut tot ce trebuie ai acolo niste setari. Le setezi dupa cum vrei tu.

Fundaaaaaaaaa te rooog.

| SteffishoOr a răspuns:

Ai cont? daca da, te loghezi si vezi ca undeva sus, in dreapta scrie Upload. dai acolo, browse-bagi filmuletul, ii pui acolo titlul si tot ce trebuie si astepti sa se incarce. succes