| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu ma mai lasa sa iau pe ipad aplicatiile free? spune ca am ceva eroare la metoda de plata si sa imi updatez biling info. chiar daca nu am bani pe card nu ar trebui sa ma lase sa le iau totusi pe alea free?

3 răspunsuri:
| hartex100 a răspuns:

Fratele mele tu ai auzit de Jailbreak >? Nu cred fa'ti frate jailbreak ia-ti appsync du-te pa apptrack.org si ia-ti aplicatii Free cate vrei

| Bo0gaZz a răspuns (pentru hartex100):

Man cat de save e jailbreak?

| whatcanido a răspuns:

Nu te va lasa deoarece nu ai platit unele aplicatii si pana ce nu le platesti nu ai voie(asa cred)