| SmileForMe12 a întrebat:

De ce nu mai merge telefonul cand il bag la incarcat? Nu-mi arata ca se incarca si e descarcat la blana. crying( Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori s-a dus bateria de tot si trebuie schimbata, ori e intrerupt firul de la incarcator (am patit eu asta). Misca-l putin pe fiecare centimetru sa-l verifici.

2 răspunsuri:
| RC33 a răspuns:

Mie la E7 mi s-a deconectat mufa mini usb prin care se incarca si a costat 60 de lei. Mergi la un service gsm sa vezi care-i problema.

| ronaldo90 a răspuns:

Pai daca e bateria epuizata lasa-l o ora si incearca dupa sa il aprinzi daca nu merge incearca cu calt incarcator daca merge cu altul at incarcatorul tau e stricat daca merge cu altul du-te la service.bafta