| Costel_Margarint_1969 a întrebat:

De ce nu merge internetu se conecteaza si cand intru pe google sa caut o pagina ami da eroare folosesc IE ca am avut si firefox si crhome dar le-am dezinstalat am crezut ca ele sant problema dar acu nu pot nici sa instalez nimic VA MULTUMESC

2 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Daca ai router reseteaza-l si intra in contul de utilizator, reacrii parola si numele si gata.Pentru acest lucru ai nevoie de o adresa pe care o gasesti prin actele routerului, sau contractului de internet!

| NoName234 a răspuns:

Suna la furnizorul de internet(firma, romtelecom 1930, rcs&rds.etc)Le spui problema ta si iti vor explica in pasi simpli ce ai de facut. Daca ai romtelecom te pot ajuta eu