| anonim3737 a întrebat:

De ce nu merge wireless-ul laptop Samsung NP-R350 adus din franta multumesc :*

3 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Ai instalat pe el driverul de la wireless? Alte dispozitive se conecteaza la acel router? Ai activat adaptorul wireless? Putin conteaza de unde e laptopul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fi codat in vreo retea de acolo asa cum nu merge un wirelles codat in Vodafone la o alta retea de internet.

| Razvan892 a răspuns:

In primul rand vezi sa instalezi driverul corect, in al doilea rand poate are buton jos sub beculetul de wirelles si e dezactivat.