| Mariana155 a întrebat:

De ce nu-mi mai apare chat-ul pe facebook?

13 răspunsuri:
| Paprik a răspuns:

Probabil e de la ei.Nici mie nu imi apare...

| Flaviius87 a răspuns:

Cel mai probabil ca inginerii de la facebook fac ceva imbunatatiri la chat!

| Annalina99 a răspuns:

Ca e idiot, si mie acum 2 minute nu-mi aparea, am mers pe profil si dupa aia pe home si minune, a revenit chatul.

| Simona a răspuns:

Ca nu vrea...

| Attack619 a răspuns:

Dai refresh si iti apare big grin

| îîîîîî a răspuns:

Intra pe mozilla si iti apare

| Ana_7904 a răspuns:

Incearca sa dai refresh la pagina sau iesi si intra iar.Cateodata mai apar unele probleme la incarcarea paginiihee hee Sau e posibil ca cei de la facebook sa lucreze la el. Asteapta ca isi va reveni.

| gabriella_2666 a răspuns:

Instaleaza-ti google chrome si o sa vezi ca dupa o sa iti apara si chatul la facebook. Si mie mi s-a intamplat chestia asta. Succes, pa.

Alte răspunsuri