| yoonny a întrebat:

De ce nu-mi merge sunetul,boxele mereg iar cand am intrat in control panel nu puteam sa bifez nimic unde scrie Volume.

funda, urgentbig grin...

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Instalează driver-ul pentru placa audio şi totul va fi om după aceasta.Succes

| SuicideSilence a răspuns:

Instaleaza driverul

| AlinDark14 a răspuns:

Ori nu ai driverul instalat, ori atunci cand ai facut windowsu el cate odata nu se face cum trebuie si mai lipsesc fisiere si probabil ca de aceea iti face asa, asa mi-a facut si mie si am reinstalat windowsul si mia mers.Bafta!