| Nicolae_Robert_1998 a întrebat:

Am si eu o problema cu sunetul la laptop, am intrat jos in dreapta la sunet la Volume control options, si de acolo am dezactivat Speakers si acum nu se mai aud boxele de la laptop si nu stiu cum sa activez din nou. Cum as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Anonim0100 a răspuns:

Salut,pai dai un restart dupa daca nu-si revine, dezinstalezi drivaru-l acutal si il descarci iar si il instalezi! Multa Bafta!

| Nicolae_Robert_1998 explică (pentru Anonim0100):

Am dat restart si tot nu merge

| Anonim0100 a răspuns (pentru Nicolae_Robert_1998):

Incearca si cu driveru`l sterge-l pe ce-l actual si pune-l din nou.

| Nicolae_Robert_1998 explică (pentru Anonim0100):

Am rezolvat mersi.

| Anonim0100 a răspuns (pentru Nicolae_Robert_1998):

Oricand