| ☺ Smile ☻ a întrebat:

De ce nu`mi merrge mozilla firefox l`am instalat de 5 ori pana acum si cand deschid pagina imi zice sa incerc din nou. Ce treuie sa fac plss helpcrying?! Funda

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi ai conexiune la internet? Poat a picat netul şi nu ai observat. Dacă tot ai probleme atunci încearcă să ştergi toate cheile din registrul Windows-ului(de obicei sunt cu numele programului, dar trebuie să te uiţi în toate grupele de regiştrii şî ai grijă ce ştergi de pe acolo că ăsta îi inima Windows-ului, să zic aşa), asta după ce l-ai dezinstalat, sau încearcă să instalezi versiunea portabilă( o găseşti pe www. portable apps.com). Această versiune nu necesită instalare şi o poţi pune şi pe un stik şi să o foloseşti pe orice PC vrei.Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil este in curs de updataretongue
Asteapta o vreme, dezinstaleaza-l, apoi instaleaza alta versiune.

| Neylin a răspuns:

Incerca sa il dezinstaleazi inainte de a il instala iar. Pentru asta intra in Start ->Set program access and defaults -> Change or remove programs (la mine e prima optiune) -> Mozilla Firefox -> remove, apoi instaleaza iar. Descarca de aici: http://www.mozilla.com/ro/

| Andreea_9565 a răspuns:

Da restart dupa instalare daca nu ai dat. big grin