| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu pot sa deschid un fisier pdf?

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Daca ai ultima versiune si tot nu merge inseamna ca fisierul e corupt. Incearca sa-l descarci iar.

8 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Ai Adobe reader? ia-l de pe google.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru express11):

Il am, si mai am alte fisiere pdf pe care le deschide. Dar pe acesta nu pot sa il deschid.

| happy31animation a răspuns:

Ai aici un sait care te va ajuta mult http://raducannicolae.blogspot.ro/......r-pdf.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru CinevaNou):

Am Adobe Reader 11.0. L-am descarcat din nou dar tot nu se deschide.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru CinevaNou):

Daca intru pe e-mail, si dau la ''vizualizare'' se deschide fisierul.

| CinevaNou a răspuns (pentru anonim_4396):

Sigur are extensia pdf fisierul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru CinevaNou):

Am rezolvat problema.

| CinevaNou a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ne spui si cum?