| Psihoyounger a întrebat:

De ce pe Facebook pot doar în anumite momente să etichetez pe cineva printr-un cuvânt? Adică dacă scriu ceva într-un grup, sau la o poză etc şi vreau să-mi apară albastru, cu link spre persoana respectivă şi să îi apară şi ei că am scris, nu merge întotdeauna, chiar dacă tastez numele ca în profilul persoanei respective. De ce?

Răspuns Câştigător
| pinkpanther395 a răspuns:

Ca sa apara cu albastru trebuie sa pui @ cand dai tag si iti apar nuele.