| karakedi13 a întrebat:

De ce un Ipod Touch, este mai scump decat un Iphone? Siii... Daca ar fi sa-mi iau Iphone, ar merita banii? happy

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu merita sa iti iei Iphone decat daca vrei sa iti dai aere. Daca vrei telefon bun orienteaza-te spre altceva.

| sinblade27 a răspuns:

Faci o confuzie, un ipod touch e cam vreo 1400 ron in magazin in timp ce iphone 3g e 2000 de ron oare care e mai scump. daca vb de second hand e comparat cu iphone 2g care a fost retras de pe piata in 2009

| Alex_9605 a răspuns:

Daca vorbesti de iphone-ul pe care il gasesti acum la oferta pe site-ul producatorului sa stii ca il poti cumpara doar la abonamentul lor, asadar nu il poti aduce in Romania. Iphone-ul este in continuare mai scump decat Ipod-ul. Diferenta dintre cele doua este ca Iphone-ul are camera de 2mp si functia de apel.In rest sunt identice.

| mihai_2762 a răspuns:

Da sar merita sa iti iei un iphone da doar ultimele 2 variante adica 3gs si 4g sunt foarte bune la ora actualabig grin.bafta

| andrei007 a răspuns:

Iphone-ul este mai scump decat ipod touch pentru ca iphone-ul are camera si este telefon, in rest sunt la fel