| FanLenovo a întrebat:

De ceva timp cand navighez pe internet imi apare foarte, chiar foarte multe cuvinte albastre subliniate cu o linie [tot albastra].

Cand pun cursorul pe acele cuvinte imi apar niste reclame [pop-up].

Cum pot sa scap de aceasta problema? Am incercat cu AdwCleaner.

Multumesc,

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| WeAreSmart a răspuns:

Fa un screen shot sa intelegem mai bine ce problema ai.

| FanLenovo explică:

Am rezolvat.
Folosesc firefox. am facut in felul urmator.

Menu [din bara de instrumente] > Suplimente > Extensii > dati "elimina" la toate extensiile.

RobertG, ai avut dreptate, prin urmare vei primi funda + un vot "folositor"

| Diurpaneus a răspuns:

De cuvintele albastre sau mai bine zis reclame mascate nu poti scapa, solutia este sa nu faci clik pe ele.