| zozolyyop a întrebat:

De ceva timp ma tin sa-mi cumpar un telefon dar am dubii nu stiu daca sa-mi iau iphone4S, Galaxy S 2 sau Galaxy note pe o parte ma incanta iphone dar si Galaxy note ma incanta dar ma enerveaza marimea lui nu cred ca incape in buzunar. deci voi ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| xSunriseX a răspuns:

Hai sa iti dau ceva depe facebook...de la MefX.il sti cu siguranta.acum fix 2 saptamani Germanos mi-a vandut un iphone 4s stricat pe care tot atunci l-am dus inapoi si au zis ca imi dau altul nou dar se pare ca au trecut cele 16 zile contractuale in care trebuia sa il primesc. Cei de la OPC m-au sunat de 2x de cand am depus plangerea ca sa ma intrebe daca s-a rezolvat problema. Luni or sa primeasca o vizita de la dansii si sper sa plateasca o amenda x10 4s'uri... nu e posibil ca un client cu 2 abonamente care cumpara un 4s sa pateasca asa ceva happy o mana sus pentru germanos, daca nu, un deget macar happy.concluzia mea. iphone nu e bun. vroiam sa imi iau si eu.dar am renuntat.mai bine ia un galaxy s2.

5 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Unele lucruri sunt bune să fie mari.

Întreabă orice femeie...

| RazzyFUnik a răspuns:

Galaxy s2

| MisterCMD a răspuns:

Nokia 1100

| davidtm a răspuns:

Iphone 4s pentru ca e mai nou, si la moda si mai bun.
galaxy s2 l-am avut eu e si el foarte bun nu bun.
iti recomand iphone 4s pentru ca e mai nou ...galaxy s2 il are multa lume la mine in oras am vazut foarte multi.dar iphone 4s niciunde n-am vazut.
galaxy note e mai bun ca aman 2. dar e prea mare.

| MADRIAN123456789 a răspuns:

Ti-as recomanda Galaxi S pentru marime, si Multe programe plus greutatea lui si cam atat m-am cam lungit dar sper sa te ajut happy