| thewolf1222 a întrebat:

De ceva vreme la câteva minute primesc reclame enervante pe tot ecranul telefonului, si cand vorbesc la telefon si cand sunt pe Facebook sau Youtube. Reclame gen cum apar in videoclipurile pe Youtube de câteva secunde, cred ca de la google play, play store. Mentionez ca este Android. ma poate ajuta cineva urgent? Dau funda

Răspuns Câştigător
| xSega a răspuns:

Ai luat un virus care e probabil să fi obținut drepturi de administrator pe telefonul tau ceea ce îl face si mai greu de îndepărtat, încearcă să-i dai o resetare generala

2 răspunsuri:
| Kanyee a răspuns:

Salveaza-ti toate pozele, documente, ce mai ai tu si nu vrei sa pierzi. Dupa aceea, da-i resetare generala.

| Cristian_Ionut_2000_StsL a răspuns:

Ai luat un virus mai mult ca sigur fa-ti un back-up si dai resetare din fabrica