| RAY a întrebat:

De configuratia asta ce parere aveti?
costa 545 ron,produs folosit, dar imi da garantie 1 an, ati avut acest model de laptop? desigur windows 7 o sa pun pe el

Utilizare Business, Dell Latitude E5500 este un laptop din gama business DELL, construit cu carcasa de aluminiu, proiectat pentru lucrul de zi cu zi si pentru a oferi mobilitate utilizatorilor.
Calitate laptop second hand
Brand Dell
Model Latitude E5500
Sistem de operare
Procesor Intel Celeron, M900 2.2 Ghz
Memorie 2 GB DDR2, upgradabil la 4 GB DDR2
Hard drive nu are, upgradabil la 500 GB SATA
Optical drive DVDRW
Monitor 15.4 inch, Premium WXGA 1280x800
Graphic card Intel Mobile 45 Express
Wireless Dell Wireless 1397 (802.11g)
Bluetooth Bluetooth Dell Wireless 370 Bluetooth 2.1
Network Card Gigabit 10/100/1000Mbps
Card Reader Da
Tastatura QWERTY
Webcam Nu
Porturi / Conectare 4 x USB 2.0, 1x VGA, 1 x RJ-45, S-video, Audio, 1 x Firewire
Baterie Li-Ion
Greutate 2.8 Kg

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara hard, fara web, cu Intel celeron, face doar 2 mil vechi.E mult si atat.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, mai bine mai imi adun si cumpar ceva nou nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Sigur.Pui banutii deoparte si iti iei ceva cu un procesor bun, poate joci si un joculet pe el.Sa aiba o plac video de cel putin 1 giga, un hard nou, reformatabil. Un certificat de garantie, etc.

| No10 a răspuns:

Procesorul foarte slab, am avut si eu Intel celerton dar merge foarte greu ia-ti mai bine un dual core.