| Theo12 a întrebat:

De curand am primit de la facebook un mesaj in care imi spune ca nu pot trimite cereri de prietenie timp de 14 zile. Stiti cum as putea anulez aceasta restrictie?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai cum.Va trebui sa astepti sa treaca acea perioada.

4 răspunsuri:
| VIP3r a răspuns:

Nu ai cum, singurul lucru pe care il poti face este sa asteti 2 saptamani.

| Theo12 explică (pentru VIP3r):

Cred ca la asta m-am gandit si eu. Oricum multumesc.

| MariusMorse a răspuns:

Hai frate, tu nu iti poti ocupa timpul liber decat cu facebook? mai gaseste si alte indeletniciri (alt ceva de facut). Iesi afara, du-te la prieteni, invita'i la tine, scoateti prietena undeva sau cauta'ti una in caz ca nu ai. Vada ca la tine asta este o problmea dar daca ti'se intampla ceva rau in familie, ce faci? Zici "stai asa ca adaug niste prieteni pe fb"? Doar pe fb sunt prietenii tai? Viata ta este pe fb?
Da si eu folosesc fb pentru a comunica cu niste prieteni din strainatate, alta modalitate nu avem (ma rog, optiuni sunt dar unuia nu'i place sau nu poate in acel mod...), imi verific contul de fb de 2-3 ori pe saptamana si vb cu ei o data pe saptamana.
Scuze ca sunt asa rau cu tine dar asta se vede din ce ai scris tu si cred ca 7 din 10 persoane ar fi de acord cu mine.