| Anonim693 a întrebat:

De curand mi-am cumparat un laptop Acer. cum stiu daca are bluetooth? funda.

Răspuns Câştigător
| alexclaudiu2003 a răspuns:

Scrie in meniul start: device manager dai clik, deschizi si trebuie sa apara in lista aia, apare si cu sigla bluetooth

| Anonim693 explică (pentru alexclaudiu2003):

Multumesc. M-am uitat si nu apare deci inseamna ca nu are.

4 răspunsuri:
| skama18 a răspuns:

Sunt sigur ca are si manual de instructiuni...gasesti acilo big grin

| vrelian a răspuns:

-clik mous dreapta pe my computer
-alegi de jos ultima properties dai clik
-se deschide o fereastra si sus in stinga ai DEVICE MANAGER si dai clik.
-se deschide o alta fereastra mai mica si acolo daca gasesti scris undeva bluetooth atunci ai. daca nu inseamna ca nu ai.
-asta daca na umblat nimeni la laptop sa resinstaleze windows si alte alea. daca calc este exact asa cum l-ai luat atunci fa asa si o sa vezi de ai sau nu.ar trebuie sa scrie acolo pe undeva pe sus rindu 2 sau 3. o sa gasesti tu daca faci cum am spus.

| FirstplaceXXX a răspuns:

Scrii pe google laptop Acer + modelul full specification