| bytzy09 a întrebat:

De fiecare data cand intru pe google imi apare mesajul asta

""You attempted to reach www.google.ro, but the server presented an expired certificate. No information is available to indicate whether that certificate has been compromised since its expiration. This means Google Chrome cannot guarantee that you are communicating with www.google.ro and not an attacker. Your computer's clock is currently set to Thursday, July 17, 2014 5:37:51 PM. Does that look right? If not, you should correct the error and refresh this page.

You should not proceed, especially if you have never seen this warning before for this site.""

"https" din bara de adrese imi apare taiata cu o linie rosie si in fata ei e un x tot de culoare rosie

de azi nu-mi mai merge nici facebook-ul imi apare doar pe o portiune mica in partea dreapta dar faca nici o poza

de asemenea

ce vrea sa insemne asta am mai auzit persoane care au patit asta dar nimeni nu stie de ce

scuze caregoria da e cea mai vizitata :D

1 răspuns:
| jhonny999 a răspuns:

Mesajul te atentioneaza ca ai setat gresit data.
Seteaza la data Ianuarie nu Iulie.