| Stitch92 a întrebat:

De fiecare data cand pornesc Google Chrome acesta isi pierde toate setarile facute de mine si toate addons-urile adaugate. Stie cineva cum pot rezolva aceasta problema? L-am reinstalat, dar degeaba.

5 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Iti trebuie o adresa de mail pe gmail. si te loghezi in chrome
si. cam atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudat. Nu ai ceva virusi?

| L4WRlD34TH a răspuns:

Fa-ti cont si logheazate apoi setarile nu se vor mai pierde. Vor fi aceleasi cand te vei loga.

| Eduard_Horvath_1970 a răspuns:

Si eu patesc la fel... se mai blocheaza calculatorul si dupa restartare nu mai am nici o setare. trebuie sa ma loghez din nou si sa refac setarile din chrome.