| anonim_4396 a întrebat:

De ieri am observat ca la mine pe laptop la pozele care le aveam pe ecran nu imi mai apare poza adica este poza dar nu o mai arata, arata un peisaj http://imgur.com/nzk7x6j ce pot face? am windows 7 ultimate. funda ieri am facut si niste upadeturi sa fie de la ele nu cred...

2 răspunsuri:
| jix a răspuns:

Ceata totala...''la pozele care le aveam pe ecran nu imi mai apare poza adica este poza dar nu o mai arata',''este dar nu este'', si ma intrebam, m-ai ai laptop-ul sau nu!

| Vladutz01 a răspuns (pentru jix):

Pai dar știi sa răspunzi? sau nu ți-am lăsat si poza ca așa nu ai aveam cu sa explic...