| nonyjony a întrebat:

De pe 28 luna asta ce a trecut nu imi mai pot accesa adresa mea de maill este pe yahoo.Imi cere sa raspund la o intrebare de securitate ce a fost selectata la editarea adresei... Marea problema este ca eu nu mai tin minte ce am scris acolo la raspuns, si problema si mai mare este ca am incercat tot felul de variante de raspuns si mi-au blocat astia contul zic ei temporar. Dati-mi va rog o adresa de contact de la yahoo ca sa pot sa le explic si sa imi pot accesa adresa din nou pentru ca am informatii utile si importante pentru serviciul pe care il prestez. Va rog ajutati-ma, dati-mi o varianta, buna, eu le-am incarcat pe toate ce le-am gasit pe net dar nu am reusit nimic.Va multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Disstrict a răspuns:

Nu ai ce face decat sa le trimiti de pe alt cont un mail cu problema ta. Dar nu ar rezolva prea multe si mie mi so intamplat norocul meu o fost ca aveam scris undeva intamplator raspunsulhappy...

| nonyjony explică (pentru Disstrict):

Ok le trimit de pe alt cont, dar la ce adresa? asta e problema ca nu am unde sa ma adresez ca nu stiu nici o adresa de a lor, daca stii tu, ajuta-ma te rog... merci fain!

| Disstrict a răspuns (pentru nonyjony):

Incearca aici poate iti dau un raspun http://io.help.yahoo.com/contact/index