| anonim_4396 a întrebat:

De unde descarc opera mini de telefon? Si de ce nu pot sa vad filme pe youtube? Funda

3 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Http://www.opera.com/mobile/
nu poti viziona filmulete din cauza flash-ului

| qrage a răspuns:

Opera mini pentru Android de ex: din google play- dai cautare si se inst automat, https://play.google.com/store/apps/details?id=com.opera.mini.android

| yon3l a răspuns:

Www.operamini.ro sau.com nu poti iziona filme pe youtube ori pentru ca nu ai destula viteza pe net pentru a putea iziona acele filme ori nu ai facute setarile pentru youtube.