| Cadillac a întrebat:

De unde pot lua opera mini pentru telefon?

Răspuns Câştigător
| VladsBoss99 a răspuns:

De pe mobil 9

2 răspunsuri:
| Bendes a răspuns:

Una singura si oshoara dac esti pe vodavone abonat indiferent cu intrenet abonamemt credit nu conteaza pe portalul Vodafone iti va aparea opre mini la reclama dacolo o iei sau scrii pe goagle la telefo n Omera mini dounload si iti da thaa...

| Claudelu_6992 a răspuns:

Daca ai net pe telefon deja intri pe Vodafone-live la aplicatii GETJAR si o gasesti acolo. E pe gratis. Daca nu ai net mobil o cauti pe PC si o bagi cumva in telefon. Sper ca am fost de ajutor.