| Razvy197 a întrebat:

De unde pot cumpara cablu de date pentru telefonul nokia 2330 classis?

7 răspunsuri:
| alexcyrus a răspuns:

Ia-ti nmai bine un usb bluetooth pentru calculator(costa mai ieftin)si trimiti fisiere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la orange shop
Vodafone
Cosmote
etchappy
magazine gsm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În service-uri sau magazine GSM.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut dar nu gasescsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca va intereseaza dispun de cablu date Nokia 2330 classic, la pretul de 20 RON iar daca distanta o cere se va adauga 8 RON taxe postale, coletul ajunge la 2-3 zile lucratoare si il achitati dupa ce ridicati produsul. GARANTEZ functionalitatea cablului pe Nokia 1680 classic, la transferul de poze, sonerii din telefon in PC si invers, asigur si asistenta pentru cei care NU se descurca si au luat produsul de la mine. Trifan21@yahoo.com & trifan1980@yahoo.com PS: ROG persoanele care NU au reusit sincronizarea din diverse motive sa SE ABTINA de la afirmatii de genul ca NU exista cablu date pesntru acest model de telefon, el EXISTA si merge foarte bine transferul de poze, sonerii din telefon in PC si invers...demonstrez oricui doreste acest lucru...sincronizarea se face cu 1 soft special si bineintales un cablu de tip micro usb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca si eu vreau sa cumpar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de telefon, mai intai te uiti sa vezi ce mufa iti trebuie si te duci frumos in chioscurile de la piata daca are daca nu te duci la sediul Orange de unde ti-ai luat telefonul OK