| ByTyger1 a întrebat:

De unde pot dascarca office 2013 funda

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Versiune de evaluare poți descărca de aici:
http://technet.microsoft.com/ro-ro/evalcenter/jj192782.aspx
Acuma și gratis și MS office și fullnu veio avea.MS office se cumpăra NU se fură, așa cum faceți toți.Succes

| ByTyger1 explică (pentru DeyCj):

Imi cere cont

| DeyCj a răspuns (pentru ByTyger1):

Și te mușcă dacă îți faci un cont pe Microsoft.Nu te mușcă Microsoft-ul, ba din contră, daca vei instala Windwos 8 blue vreo dată o sa ai nevoie de contul ce o să ți-l creezi.De ecolo e singura sursă legală de obținle a unei copii de evaluare de Windows 8 sau Office, deci gratis și legal și contul este gratis, plus ca ai 7 Gb spațiu de stocare clod pe skydrive și servicii mult peste yahoo..Succes

| ByTyger1 explică (pentru DeyCj):

Nu cere bani

| DeyCj a răspuns (pentru ByTyger1):

Nu.e gratuit, ca la yahoo sau Google.