| ghotic a întrebat:

De unde pot descarca Borland C++ gratis?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Iti recomand dev c++

| ghotic explică (pentru monstrulet):

Borland C++ fac si la scoala si vreau sa am acelasi si pe PC-ul meu

| monstrulet a răspuns (pentru ghotic):

Poti face aceleasi lucruri ca in borland c++, si e pentru windows asta, merge full screen, nu-ti mananca 100% din procesor aiurea, si vezi scrisu ca oamenii normali, nu 16 randuri pe un ecran. Dar daca preferi sa folosesti programe din anii '90...

| tzasty a răspuns:

Intra aicihttp://download.cnet.com/......12686.html
asteapta 5 secunde si se va descarca automat

| Sachelarie_Pavel_1938 a răspuns:

Doresc sa implementez limbajul de programare C++.Am programat in acest limbaj, dar am schimbat sistemul pierzand compilatorul.