| ddeennyyssaa13 a întrebat:

De unde pot descarca Microsoft Word document (Microsoft office) gratuit.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Uite încearcă Office 2013 e versiune cusromer preview, deci legală și gratuită.
http://www.go4it.ro/......w-9872666/
Păstreaza bine undeva Kit-ul că asta îi vresiune limitată și va dispărea curând.
Nu e versiunea finală, dar cât să te poți folosi de Word, Excel, etc e minunat și e și gratis și legală.
Dacă vrei ceva permanent și liber încearcă LibreOffice

| ddeennyyssaa13 explică (pentru DeyCj):

Ms mult. Ti-as da vot dar nu stiu cum

| DeyCj a răspuns (pentru ddeennyyssaa13):

Mersi și eu de fundă.Să îmi spui cum arată ultima creație Microsoftistă, că îs curios se comportă.

| ddeennyyssaa13 explică (pentru DeyCj):

Ok

| Marinescu_Gabriel_1960 a răspuns (pentru DeyCj):

Am dorit sa descarc si eu Oficce-ul dar m-a plimbat de m-a ametit, am completat fel de fel de raspunsuri si tot nu am reusit sa-l descarc.CUM dracu faci sa-l descarci?