| nikappa a întrebat:

De unde pot descarca placa video asus v400?

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Pai daca spuneai asa de la inceput,era mai bine. Pe cd-ul ala erau driverele de la PC-ul tau, printre care se afla si driverul pentru placa video. Intra aici si descarca toate driverele, si salveaza-le undeva ca sa nu le cauti data viitoare: http://support.asus.com/Download.aspx?SLanguage=en&m=A7V400-MX&p=1&os= (ce e la Bios, nu te sfatuies csa iei si sa pui tu daca nu te pricepi). Tu ai mai mult nevoie de driverul pentru video (VGA). Bafta. Sa-mi spui daca ai reusit.

2 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Intrebarea ta e putin ciudata. Nu exista placa video Asus v400. Aceasta este o placa de baza. Ce anume cauti?

| nikappa explică (pentru JustCosmin):

Poi eu vreau ceva ca sa imi mearga jocurile si eu am un cd pecare ilinstalam si scrie pe el Asus v 400 dar s-a rupt in doua si acum...
Cand il instalam imi mergeau jocurile de exemplu KING OF THE ROAD

| JustCosmin a răspuns (pentru nikappa):

Pai daca spuneai asa de la inceput,era mai bine. Pe cd-ul ala erau driverele de la PC-ul tau, printre care se afla si driverul pentru placa video. Intra aici si descarca toate driverele, si salveaza-le undeva ca sa nu le cauti data viitoare: http://support.asus.com/Download.aspx?SLanguage=en&m=A7V400-MX&p=1&os= (ce e la Bios, nu te sfatuies csa iei si sa pui tu daca nu te pricepi). Tu ai mai mult nevoie de driverul pentru video (VGA). Bafta. Sa-mi spui daca ai reusit.