| alexino1998 a întrebat:

De unde pot downloada driverele de retea imi puteti da si un link va rog?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Depinde de ce calculator e vorba. Daca e laptop are un nume, daca e desktop trebuie să știi ce placă de bază ai la el. Driverele sunt în funcție de fiecare calculator în parte, nici de cum universale.Succes

| Jipa95 a răspuns:

De pe site-ul producatorului, sectiunea suport.

Bft!

| dannyel86 a răspuns:

Driverele nu sunt universale. Fiecare producator ofera programe compatibile cu fiecare dispozitiv in parte. Daca ai pc, gasesti driverele pe site-ul producatorului placii de baza. Daca ai laptop, intri pe site-ul producatorului acestuia, alegi modelul tau si sistemul de operare si, de acolo, descarci programele compatibile pentru aparatul tau.