| diana_4296 a întrebat:

De unde pot face rost de un windows service pack 2 sau 1? >multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| zerozero a răspuns:

Mai bine instaleaza Linux, e 100% gratis, legal si mult peste orice Windows! Recomand Fedora... sau pentru inceput instaleaza Ubuntuwinking

2 răspunsuri:
| YepIsSuspended a răspuns:

De la magazinele de electronice.Sau de pe internet(daca ai serial code)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TriZeN, Linux e altă lume.
Service pack-urile pentru Windows (orice ediție de Windows) sunt gratuite și se găsesc fie pe site-ul Microsoft, fie în Windows Update.